Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel
offlinehonorataii blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
Projekt: HONORATA II
1945 odwiedzin | wpisów: 15, komentarzy: 13, obserwuje: 2
 

Zielono mi :)

autor: honorataii blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Witajcie mili :)

Dziś nie będę się długo rozpisywać. :) Na działce porządków ciąg dalszy. Tym razem wyrzuciliśmy starą podłogę w części mieszkalnej budynku gospodarczego i stare meble. 

Niestety ekipa rozbiórkowa, która poległa na naszej działce załatwiła nam studnię. Cóż, niestety czasem jest więcej kłopotu niż pożytku. 

Jesteśmy na etapie poszukiwań dobrych ofert dotyczących materiałów budowlanych tak, aby na wiosnę już ruszać "z kopyta" :))) Jeżeli macie jakiś skład, hurtownię godną polecenia na terenie małopolski, ale i nie tylko to dajcie znać. :) 

Pomijając to wstawiam parę fotek z sadzenia krzaczków. ;) Pozostało teściom trochę na zbyciu, więc dlaczego miałyby się zmarnować. Niech sobie rosną. :)  Dodatkowo odwiedziła nas "sasiadka" :D Suczka labradorka :D było śmiesznie :D

Ahoj !! :) Przerwa.. ;)

autor: honorataii blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Witajcie Drodzy

Dość dawno tutaj nie zaglądaliśmy, aczkolwiek było to spowodowane najważniejszym dniem w naszym życiu. :)  Tak - postanowiliśmy przysięgać na dobre i na złe, ale to nie blog o małżeństwach etc, więc przechodzimy do meritum.  :D

Jak wcześniej pisaliśmy, kolejna ekipa, która podjęła się rozbiórki, przeciągała nas w czasie.  I na nich nasza cierpliwość się skończyła. ;))  W późniejszym czasie dowiedzieliśmy się, że nawet od sąsiadów pożyczali sprzęty, które oddawali później popsute. Pan Leszek spod N. Sącza niestety nie podołał, zrobił bałagan i zniknął zabierając całe drzewo, które się do czegokolwiek naddawało. Jedynie tak, jak wspominaliśmy w jednym z poprzednich postów -  nie płaćcie przed wykonaniem usługi. Pan  niestety ani złotówki nie zobaczył. ;))

Byliśmy zrezygnowani. Po kolejnej wycieczce na naszą działkę, patrząc na o "pobojowisko" uwierzcie, że odchodziły jakiekolwiek chęci. Wracając do samochodu postanowiliśmy sprawdzić skrzynkę na listy, a tam nie uwierzycie - wizytówka. :)

Wizytówka firmy, którą mieliśmy tak naprawdę na miejscu i która podjęła się dokończenia sprzątania po poprzednich "partaczach".  Żałujemy jedynie tego, że ta wizytówka nie pojawiła się wcześniej w naszej skrzynce. :))

W ciągu tygodnia działka była posprzątana - wycięty został orzech, którego nawet nie mieli w umowie. Pierwotnie miało to zająć 3-4 dni, ale niestety pogoda nie sprzyjała oraz ziemianka okazała się bardzo oporna na rozbiórkę. :)) Pełen profesjonalizm.  Oczywiście zareklamuję Pana Michała ze Skuwamy.pl. Nie było problemów z niczym. :))

Udostępniam filmik ze Skuwamy.pl :))

https://www.facebook.com/skuwamypl/videos/439630843223127/ <-- filmik ze Skuwamy.pl 

Na wiosnę ruszamy "z kopyta" :)) Będziemy się starać zamknąć do dachu wraz z oknami i ociepleniem. :))

Na deser wrzucamy Wam kilka fotek. :))

Jest różnica ? ;)

Pozdrawiamy Was serdecznie. :))