Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel
offlinehonorataii blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
Projekt: HONORATA II
1945 odwiedzin | wpisów: 15, komentarzy: 13, obserwuje: 2
 

Projekt zagospodarowania

autor: honorataii blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Witajcie, 

dostaliśmy informacje od naszego Architekta odnośnie zagospodarowania naszej działki. :) Jak widzicie, linię zabudowy jak na tą działkę, tym bardziej, że jest to droga gmina (ślepa droga), wyznaczono na 10 m od krawędzi jezdni. Próbowaliśmy się odwoływać. Niestety nie było efektów poza tym, że wszystko się odkładało w czasie. ;) 

Z większych zmian, które wprowadziliśmy na działce, to zmiana wjazdu na działkę. Aktualnie wjazd mamy pomiędzy "A" i "L", natomiast staramy się go przenieść w granicę "I". W przyłączy prądu poprosiliśmy o zmianę tak, aby mniej więcej również wychodziło od "tyłu" domu. 

Dokumenty o pozwolenie na budowę będą w najbliższych dniach złożone w urzędzie. :) 

Coraz bliżej, choć jeszcze tyle pracy... :) 
Zaczynamy

autor: honorataii blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Witajcie, co tu dużo mówić. Rozbiórka ruszyła :) Stodoły się już pozbyliśmy, dom zapewne do końca tego tygodnia również zniknie z powierzchni działki. Co prawda, bez żadnych niespodzianek się nie obyło. Cóż, chodzi oczywiście o Pana, który podjął się wyburzenia naszych budynków. Ostatecznie współprace już zakończyliśmy, a jego poczynania dokończy inna ekipa rozbiórkowa. :) Swoją drogą, jeżeli również macie budynki do rozbiórki i jesteście na etapie poszukiwania ekip, uczulam Was - sprawdzajcie firmy od ręki. Proście o jakieś rekomendacje. Nie dajcie się naciągać na jakieś wielkie zaliczki. Zaliczka zaliczką, ale zapłata powinna być po dobrze wykonanej usłudze. :) Nie ma się co rozpisywać już na ten temat. 

W załączniku zdjęcia z naszego małego "poligonu" :) Trzymajcie kciuki, aby dalsze prace przebiegały bez żadnych komplikacji. :) Pozdrawiam Was ciepło. 


Komentarze (2)
autor:dom-przy-sadowej  dodano: 2018-05-21 | 13:52:26
Trzymam mocno kciuki bo widzę, że ogrom pracy przed Wami. Ale jak potem będzie pięknie :)
autor:sara86  dodano: 2018-05-21 | 23:36:38
My też jesteśmy na etapie rozbiórki starego budynku, trwa to dosyc długo, ponieważ wszystko robimy sami, głównie mąż.przed nami jeszcze cała ta paierkowa strona załatwiania. Powodzenia

Wprowadzenie

autor: honorataii blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Witam serdecznie. Razem z mężem postanowiliśmy uruchomić taki dziennik elektroniczny, w którym będziemy umieszczać wpisy i zdjęcia z przebytych prac. Nasza droga jest jeszcze długa, aczkolwiek z dnia na dzień coraz bliżej naszego wymarzonego domu. Rok temu znaleźliśmy swoją działkę, na której są stare budynki przeznaczone do rozbiórki. Dokumenty pozwalające na rozebranie ich już mam, natomiast ciężko jest o firmę, która by podjęła się tego zlecenia w dobrych pieniądzach. Długi czas szukaliśmy swojego wymarzonego, myśleliśmy już o projekcie indywidualnym, ale nie ustawaliśmy w poszukiwaniach. Było warto. Znaleźliśmy !! :) Projekt Honorata II z pracowni Dobre Domy. 

Jesteśmy w trakcie załatwiania pozwolenia na budowę. Mamy świetnego Architekta, który załatwia za nas te papierkowe sprawy. :) Posiada biuro w Tarnowie oraz w Tuchowie. Gdyby ktoś szukał, polecam z czystym sumieniem.

Postaram się na bieżąco Was kochani informować, na jakim etapie będziemy. :) Wprowadzamy kilka małych zmian, ale o tym później. :) 

Poniżej kilka zdjęć z budynkami, które już niedługo znikną, a na ich miejsce powstanie nasza Honoratka. :)